Jdi na obsah Jdi na menu

27. kolo: FC IRP Č.Těšín - FC Odra 2:3 (1:3)

26. 5. 2013

Zejména skvělý úvod zápasu zajistil A mužstvu Petřkovic důležité body a druhou výhru v řadě. Již ve dvacáté minutě svítili na světelné tabuli lichotivých 0:3 po vlastní brance domácích, penaltě Hubeňáka a hlavičce Fromeliuse. Domácí vzápětí po třetím Petřkovickém gólu snížili, do šaten se odcházelo za stavu 1:3. Ve druhé půli se domácí Těšín snažil o zvrat, povedlo se jim již jenom korigovat na rozdíl gólu pět minut před koncem. Petřkovice již vítězství ubránili a dosáhli na hranici 25 bodů. Další zápas sehrají příští sobotu doma s Frýdlantem nad Ostravicí.

FC IRP Český Těšín - FC Odra Petřkovice 2:3 (1:3)

Góly: 8´ vlastní 0:1, 16´ Hubeňák (z pen.) 0:2, 20´ Fromelius 0:3 - 23´ 1:3, 85´ 2:3

Sestava FC Odra: Otoupalík - Darda, Staněk, Koudelný, Hubeňák, Horák, Ogon, Burian, Fromelius (86´ Lokaj), Tomek, Martinka (26´ Kašický)

Lavička: Levčík