Jdi na obsah Jdi na menu

23. kolo KP mužů: FC Odra - TJ Sokol Slavkov 4:1 (2:1)

28. 4. 2013

První vítězství v jarní části zaznamenal A tým Petřkovic v sobotu proti Slavkovu a odskočil soupeři v tabulce na 6 bodů. Domácí začali aktivně a již ve 4´ šli do vedení po brance Voznici. Ve 23´ to již bylo 2:0, když Hubeňák zakončil průnik Fromeliuse. Komplikace pro domácí znamenala poslední minuta, kdy hosté po nedorozumění snížili a vrátili se tak do zápasu. Ve druhém poločase měli domácí územní převahu, útočné šance ale hosté dokázali vždy na poslední chvíli zastavit. Na rozdíl dvou gólu odskočili v 67´, kdy uplatnil důraz Fromelius a zaznamenal první soutěžní gól v dresu Petřkovic. Konečnou podobu výsledku stanovil střídající hlavičkující Sobek v 80´.

FC Odra Petřkovice - TJ Sokol Slavkov 4:1 (2:1)

Góly FC Odra: Otoupalík - Darda, Staněk, Burian, Tomek, Hubeňák (75´ Horák), Kornák, Voznica (78´ Sobek), Ogon (65´ Kašický), Kadlčík, Fromelius

Lavička: Lokaj

ŽK: Kornák, Voznica